Zgniatacz mrówek

Zgniatacz mrówek dla Android

Zostań pogromcą mrówek

Zgniatacz mrówek, czyli po angielsku Ant Smasher, to darmowa gra na Android. Nasze zadanie jest proste - zgnieść jak najwięcej mrówek, biegających po ekranie. Choć rozgrywka jest bardzo powtarzalna, to gra wciąga i mamy ochotę zagrać jeszcze... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosta ale wciągająca
  • Doskonała gra dla ludzi i jaszczurek
  • Kilka trybów gry

Wady

  • Biedne mrówki...

Bardzo dobry
8

Zgniatacz mrówek, czyli po angielsku Ant Smasher, to darmowa gra na Android. Nasze zadanie jest proste - zgnieść jak najwięcej mrówek, biegających po ekranie. Choć rozgrywka jest bardzo powtarzalna, to gra wciąga i mamy ochotę zagrać jeszcze raz.

Pomysł na grę Zgniatacz mrówek jest oczywisty i prosty, ale samo zgniatanie już takie nie jest. Mrówki poruszają się szybko i w różnych kierunkach. Aby nie było tak łatwo, musimy również uważać na pszczoły - tych owadów nie możemy zgniatać.

Jeśli znudzi nam się zgniatanie mrówek, to zamiast owadów możemy zgniatać... zdjęcia naszych znajomych z listy naszych kontaktów. Dla każdego coś miłego. Najważniejsze jednak, że w tej grze nie ucierpi ani jedna mrówka, ani też żaden z naszych znajomych.

Co ciekawe, w grę Zgniatacz mrówek potrafią grać nawet jaszczurki!

Najczęściej pobierane Gry na android

Zgniatacz mrówek

Download

Zgniatacz mrówek Free (Aplasta-Hormigas) 4.6

Opinie użytkowników o Zgniatacz mrówek

  • według Anonymous

    Nie polecam tej wersji. Gra fajna, ale te reklamy na pól ekranu... beznadziejnie się gra. Pros: super dźwięki. Cons: reklamy na pól ekr Więcej

Sponsorowany×