Zgniatacz mrówek

Zgniatacz mrówek (Ant Smasher) na Android 4.6

Zostań pogromcą mrówek

Zgniatacz mrówek, czyli po angielsku Ant Smasher, to darmowa gra na Android. Nasze zadanie jest proste - zgnieść jak najwięcej mrówek, biegających po ekranie. Choć rozgrywka jest bardzo powtarzalna, to gra wciąga i mamy ochotę zagrać jeszcze raz. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Prosta ale wciągająca
 • Doskonała gra dla ludzi i jaszczurek
 • Kilka trybów gry

Wady

 • Biedne mrówki...

Bardzo dobry
8

Zgniatacz mrówek, czyli po angielsku Ant Smasher, to darmowa gra na Android. Nasze zadanie jest proste - zgnieść jak najwięcej mrówek, biegających po ekranie. Choć rozgrywka jest bardzo powtarzalna, to gra wciąga i mamy ochotę zagrać jeszcze raz.

Pomysł na grę Zgniatacz mrówek jest oczywisty i prosty, ale samo zgniatanie już takie nie jest. Mrówki poruszają się szybko i w różnych kierunkach. Aby nie było tak łatwo, musimy również uważać na pszczoły - tych owadów nie możemy zgniatać.

Jeśli znudzi nam się zgniatanie mrówek, to zamiast owadów możemy zgniatać... zdjęcia naszych znajomych z listy naszych kontaktów. Dla każdego coś miłego. Najważniejsze jednak, że w tej grze nie ucierpi ani jedna mrówka, ani też żaden z naszych znajomych.

Co ciekawe, w grę Zgniatacz mrówek potrafią grać nawet jaszczurki!

Zgniatacz mrówek

Download

Zgniatacz mrówek (Ant Smasher) na Android 4.6

— Opinie użytkowników — o Zgniatacz mrówek

 • ileszczynska1

  według ileszczynska1

  "Nie polecam tej wersji"

  Gra fajna, ale te reklamy na pól ekranu... beznadziejnie się gra. Więcej.

  Zredagowane 25 października 2013